Search

Čo získate kúpou umenia?

Updated: Apr 8, 2021

Obraz je živou súčasťou vášho života a vy ste jeho životom. Každým pohľadom sa vo vás prebúdza niečo viac a dejú sa zmeny o ktorých možno ešte v tejto chvíli ani nemáte tušenie. Vplýva na celý váš systém svojou silou, ktorá obrovsky mení energiu a vibrácie a vy tak vysielate tento zázrak ďalej. Umenie je darom, darom, ktorý prebúdza všetky zmysly a vy viete že sa niečo môže stať a badáte to priamo pred sebou.


Každá jedna chvíľka strávena pri pohľade na Váš obraz Vás mení a ten moment

VY meníte celý svet.


Obraz, ktorý si zakúpite je pre Vás naplnením, vnáša do vášho sveta pokoj, harmóniu, akciu, pocit sebaprijatia, radosti a svetla.


Obraz nie je len rám, farby, plátno a papier. Obraz je obrovská príležitosť, sila, ktorá premení váš život na niečo výnimočné, nepoznané, obohacujúce a úchvatné. Obraz je malý poklad svetla, ktorý rozžiari každý váš deň. Získavate tým väčší prehľad, sebaistotu, stávate sa tvorcom tejto chvíle a prispievate celým svojím ja k tvorbe celého sveta.

Niekde v sebe ste požiadali o pomoc, o zmenu, o príspevok a to prichádza všetko spolu s vašim obrazom práve k vám.


Čo pre mňa znamená umenie?


Umenie je krása, je príťažlivosť cítiť sa nádherne, blažene a lietať ponad zem s jasnou mysľou, Dáva priestor na nekonečné objavovanie seba samých. Otvára v nás nové miesta a vďaka nemu nachádzame život. Život, ktorý sa odohráva priamo pred našimi očami. Jeho tvár je premenlivá a zároveň pevná a dáva pocit istoty. V každom malom kúsku sa nachádza odpoveď, správa alebo odkaz, ktorý nás vedie po našej ceste. Umenie nám dáva možnosť rozprestrieť krídla a vidieť našim vnútrom prečo sme živí.


Každý malý fliačik farby, ťah štetca, kus papiera či kamienku je veľkou súčasťou majstrovského diela. Dielo je hra, orchester, skladba piesne či slovom v básni. Dielo je celkom malých krokov, ktoré sú ľahko rozpoznateľné a svietia na plátne ako hviezdy. Niektoré jasnejšie, niektoré menej, no všetky tvoria spolu jeden veľký dokonalý celok. Dielo sa stáva živým každým jedným pohybom, myšlienkou, dotykom či vyjadrením pocitu lásky a obdivu k jeho tvorbe a procesu, ktorý je krehkým momentom bytia. Vzácnosť každého okamihu sa premieta na plátno ako keď záblesky svetla presvitajú cez dažďové kvapky. Proces tvorby sa stáva jedinečný našou vlastnou energiou a pocitom blaha, ktorý je len náš. Každá nová tvorba je neopakovateľná, originálna vo svojej podstate. Úcta, rešpekt a láska k procesu tvorby je nádherným prejavením vďačnosti za možnosť byť tu, dýchať, hýbať sa a myslieť.


Umenie nás spája, vytvára silu jednoty a prináša pravé hodnoty. Umenie sa neskrýva za nič, je pravdivé, jasné a skutočné. Umenie je také aké je, netreba ho meniť, je dokonalé ako príroda sama. Je čisté, čitateľné a je samé sebou. Dielo, ktoré vzniká sa tvorí v súlade s prospechom a plynie. Tvorí sa tak, ako byť stvorené má bez zásahu vonkajšieho sveta. Je to zázrak, ktorý keď si dovolíte vidieť, pochopíte silu prítomného okamihu, ľahkosti bytia, žitia a daru, ktorým tu všetko vrátane nás samotných JE.#art #artist #painting #artbuyer #artcollector #senseofart #whyart #arthome #umenie #silaumenia #umelec #obrazy


55 views0 comments